BMW M6 Competition Package: Więcej M-poweru

BMW M6 Competition Package to więcej sportowego charakteru w już wystarczająco sportowym M6. Co zyskujemy w specjalnym pakiecie?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 262 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Competition Package może być zamontowany w każdym rodzaju nadwozia w BMW M6, czyli w Coupe, Cabrio lub czterodrzwiowym Gran Coupe. Zestaw tuningowy ma na celu zwiększenie frajdy z jazdy (jak mówi hasło BMW, Freude am Fahre) i dodanie mocy. Teraz, 4,4-litrowe V8 osiąga 40 KM więcej i dochodzi do liczby 600. Moment obrotowy wzrasta do 700 Nm. To pozwala uszczknąć kilka dziesiątych sekundy w przyspieszeniu do 100 km/h, a prędkość maksymalna wzrosła do 305 km/h.

REKLAMA

Dodatkowo w ramach Competition Package utwardzono zawieszenie, sportowy dyferencjał Active M Differential ma teraz ostrzejszą charakterystykę, a układ kierowniczy Servotronic jest bardziej precyzyjny. Jeśli ktoś życzy sobie bardziej agresywny wygląd, podążający za osiągami może zamówić opcjonalne 20-calowe felgi ze sportowymi oponami, a także sportowy układ wydechowy z końcówkami wykonanymi w ciemnym chromie.

BMW M6 Coupe, BMW M6 Gran Coupe i BMW M6 Cabrio z pakietem Competition Package będą dostępne od lipca 2015.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA