[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW M6 Competition Package: Więcej M-poweru

BMW M6 Competition Package to więcej sportowego charakteru w już wystarczająco sportowym M6. Co zyskujemy w specjalnym pakiecie?

Competition Package może być zamontowany w każdym rodzaju nadwozia w BMW M6, czyli w Coupe, Cabrio lub czterodrzwiowym Gran Coupe. Zestaw tuningowy ma na celu zwiększenie frajdy z jazdy (jak mówi hasło BMW, Freude am Fahre) i dodanie mocy. Teraz, 4,4-litrowe V8 osiąga 40 KM więcej i dochodzi do liczby 600. Moment obrotowy wzrasta do 700 Nm. To pozwala uszczknąć kilka dziesiątych sekundy w przyspieszeniu do 100 km/h, a prędkość maksymalna wzrosła do 305 km/h.

Dodatkowo w ramach Competition Package utwardzono zawieszenie, sportowy dyferencjał Active M Differential ma teraz ostrzejszą charakterystykę, a układ kierowniczy Servotronic jest bardziej precyzyjny. Jeśli ktoś życzy sobie bardziej agresywny wygląd, podążający za osiągami może zamówić opcjonalne 20-calowe felgi ze sportowymi oponami, a także sportowy układ wydechowy z końcówkami wykonanymi w ciemnym chromie.

REKLAMA

BMW M6 Coupe, BMW M6 Gran Coupe i BMW M6 Cabrio z pakietem Competition Package będą dostępne od lipca 2015.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 109 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij