BMW M6 Competition we Frankfurcie - Targi Frankfurt 2015

Na halach targowych we Frankfurcie pojawi się BMW M6 w wersji Competition. Specjalna edycja jest zaadresowana dla prawdziwych maniaków marki.

Specjalna wersja Competition powstała na bazie standardowego M6 Coupe. Jednak producent określa ją mianem "jeszcze bardziej indywidualnej". Na razie nie znamy zbyt wiele szczegółów, ale na drodze z pewnością rozpoznamy tą wersję dzięki specjalnej gamie lakierów oraz dodatków z włókna węglowego.

REKLAMA

W wersji Competition pojawi się również unikatowa, skórzana tapicerka z kontrastującymi przeszyciami. Podobno nie są to wszystkie zmiany we wnętrzu, ale więcej dowiemy się już za dwa tygodnie.

Pod maską M6 z pakietem Competition drzemie V8 o pojemności 4,4 litra wspomagane przez TwinPower Turbo. Maksymalna moc tego agregatu to 600 KM, a szczytowy moment to 700 Nm.

W ramach pakietu utwardzono zawieszenie, sportowy dyferencjał Active M Differential ma teraz ostrzejszą charakterystykę, a układ kierowniczy Servotronic jest bardziej precyzyjny. Klienci, którzy zamówią opcjonalny pakiet odblokowujący jego możliwości, będą mogli się rozpędzić nawet do 305 km/h.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA