Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW Serii 3 przechodzi facelifting. Gdzie tu zmiany?

Delikatne zmiany zaszły w przednim i tylnym zderzaku, a także LED-owe lampy mają nowy kształt. Największą zmianę przeprowadzono pod maską.

Pokazano pierwsze zdjęcia BMW Serii 3 po faceliftingu. Trzeba mieć dobry wzrok, żeby dostrzec różnice w stosunku do odchodzącego modelu. Na pierwszy rzut oka to po prostu "trójka" F10, którą wszyscy dobrze znamy. Jednak po głębszych oględzinach widać małe zmiany.

Po pierwsze zmieniono kształt przedniego i tylnego zderzaka, wcięcia i wgłębienia poprowadzono nieco inaczej. Klosze przednich lamp zostały niezmienione, ale ich "wypełnienie" jest zmodyfikowane. Obwódki LED mają teraz kształt półokręgu, są bardziej ścięte niż u poprzednika. Auto prezentowane na zdjęciach jest też w nowym lakierze Mediterranean Blue Metallic przejętym z Serii 2 Active Tourer.

Wewnątrz nie dopatrujemy żadnych zmian. Modyfikacje przeprowadzono w najmocniejszej odmianie Serii 3. Wersję 335i zastąpiła 340i, z mocniejszym 326-konnym silnikiem.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Trzy lata po debiucie BMW Serii 3 przyszedł czas na powiew świeżości. Zmieniono... właśnie nie za bardzo wiemy co. Oto BMW 3 z przypudrowanym noskiem.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/BMW-Serii-3-przechodzi-facelifting-Gdzie-tu-zmiany,19689,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-07 10:30:52
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij