REKLAMA

BMW Vision ConnectedDrive – stać i wyglądać (wideo)

BMW Vision ConnectedDrive
BMW Vision ConnectedDrive
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 100 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Projekt Vision ConnectedDrive ma podpowiadać w jakim kierunku pójdzie stylistyka kolejnych modeli BMW. W oczy od razu rzuca się charakterystyczny pas przedni auta, z mocno pochylonym grillem, jak za starych, dobrych czasów, kiedy BMW produkowało modele z "rekinim nosem". Czyżby Adrian con Hooydonk rozmyślał nad powrotem do tej koncepcji? Na uwagę zasługują też tylne lampy - kto wie, czy podobnych nie zobaczymy w nowej "trójce".

Vision ConnectedDrive ma też pokazać jak rozwija się koncepcja BMW w temacie elektroniki pokładowej. Zobaczymy w nim w pełni programowalny wyświetlacz za kierownicą, na którym będzie można rozplanować potrzebne kierowcy elementy, dodatkowo podstawowe informacje będą wyświetlane na przedniej szybie, co można spotkać już od pewnego czasu w aktualnie produkowanych autach.

BMW ani słowem nie wspomina o jednostce napędowej, jaka miałaby drzemać pod maską tego roadstera. Prawdopodobnie więc nie przewidziano żadnej, a auto ma tylko stać i pięknie prezentować się w Genewie.

 

 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA