BMW X5 i X6 w edycji Black Vermilion

BMW prezentuje specjalną, limitowaną edycję Black Vermilion dla modeli X5 i X6.

BMW X5 i X6 Black Vermilion fot. materiały prasowe
BMW X5 i X6 Black Vermilion
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 283 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Dzięki blisko 250 tysiącom egzemplarzy sprzedanych na całym świecie w samym tylko 2020 roku trio ze Spartanburga w USA znacząco przyczyniło się do mocnego wyniku marki. Co ósmym nowo sprzedanym modelem BMW było bowiem BMW X5, X6 lub X7.

REKLAMA

Wszystkie trzy modele w specjalnych edycjach są dostępne z dowolnym silnikiem, oferowanym w oryginalnym modelu, i można je zamawiać już teraz, a ich wprowadzenie na rynek rozpocznie się w sierpniu 2021 roku.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

BMW X5 i X6 w edycji Black Vermilion

Tematem przewodnim edycji Black Vermilion jest gra kolorów pomiędzy czernią i czerwienią. Podwójna atrapa chłodnicy BMW z charakterystycznymi dla edycji specjalnej czerwonymi listwami tworzy tu kontrast z metalizowanym lakierem specjalnym BMW Individual w kolorze Frozen Black.

BMW X5 Black Vermilionfot. materiały prasowe
BMW X5 Black Vermilion

W BMW X6 Black Vermilion ten akcent wzmocniony jest dzięki połączeniu z podświetlaną atrapą chłodnicy Iconic Glow. Z kolei reflektory M Shadow Line ze światłami laserowymi i z akcentami świetlnymi z niebieską sygnaturą X dopełniają efektu całości.

Dodatkowo charakter BMW X5 i X6 w edycji Black Vermilion podkreśla pakiet sportowy M, który obejmuje pas przedni i tylny oraz błyszczące elementy M Shadow Line. Za efektownymi 22-calowymi obręczami kół M ze stopów lekkich 742 M Double Spoke w matowym kolorze Orbit Grey wyróżniają się ponadto błyszczące czerwone zaciski sportowych hamulców M.

BMW X5 Black Vermilionfot. materiały prasowe
BMW X5 Black Vermilion

Wnętrze BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion wygląda równie dobrze, między innymi dzięki antracytowej podsufitce M z alcantary. Inne akcenty to na przykład szklane aplikacje Crafted Clarity na kontrolerze iDrive, dźwignia biegów i przycisk start/stop, a także listwy ozdobne BMW Individual w kolorze czarnym Fineline z drewna szlachetnego z aluminiowymi wstawkami.

W BMW X5 Black Vermilion czerwone akcenty znajdują się również na tylnych siedzeniach. Także obramowania dywaników z przodu i z tyłu zostały wykonane w kolorze czerwonym. Szyby przeciwsłoneczne z intensywnie przyciemnionymi tylnymi szybami od słupka B zwiększają prywatność pasażerów i harmonijnie łączą się ze sportowo-dynamiczną stylistyką nadwozia.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA