BMW X5 i X6 w wersji M – oficjalnie!

BMW X6 M i X5 M
BMW X6 M i X5 M
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 283 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Fanom motoryzacji nie trzeba tłumaczyć co to oznacza. Tradycyjnie już samochody BMW z literą M w nazwie są szybsze, ostrzejsze i na drodze potrafię znacznie więcej nie tylko od swoich słabszych odpowiedników, ale i od większości aut. X5 i X6 to pierwsze SUV-y spod ręki M GmbH.  

Zarówno X-piątka i X-szóstka napędzane są tym samym 4,4-litrowym silnikiem typu Twin Turbo, znanym z innych modeli BMW. Ale jego moc maksymalna zdecydowanie wzrosła - z 407 koni mechanicznych zwiększyła się do aż 555 koni mechanicznych.

Jeszcze lepsze wrażenie robi maksymalny moment obrotowy o wartości 680 Nm, dostępny stale od 1500 do 5650 obr/min, czyli w obrotach, których używasz najczęściej. Dzięki temu, kierowca w każdej chwili ma ogromną ilość atrybutów, by odjechać innym kiedy chce.

Pierwsze 60 mil na godzinę (96 km/h) X-piątka i X-szótka pokonują w czasie jedynych 4,5 sekund i są wstanie pojechać z większą prędkością niż ograniczone elektronicznie 250 km/h. Jednostka napędowa obu aut współpracuje z 6-stopniową przekładnią automatyczną, oferującą trzy tryby pracy - Drive, Manual oraz Sport.

Tradycyjnie już obie "M-ki" mają zmienione nastawy układu jezdnego, ogromne i wydajne hamulce oraz pakiet aerodynamiczny nadwozia.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć obu aut.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA