REKLAMA

BMW iX3 – rusza przedsprzedaż w Polsce

Pierwszy w pełni elektryczny model z linii BMW X jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Wiemy, ile kosztuje i kiedy trafi do klientów.

BMW iX3 Materiały prasowe
BMW iX3

BMW iX3 to model, który łączy bezemisyjną jazdę ze sportowym charakterem, typowym dla aut niemieckiej marki. Elektryczny SUV napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 286 KM, który pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,8 s. Zastosowanie technologii eDrive piątej generacji zapewnia do 460 km zasięgu w cyklu WLTP.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Jeśli chodzi o wyposażenie, wariant Inspiring obejmuje m.in. szklany dach panoramiczny, BMW Live Cocpit Professional, system asystujący kierowcy, adaptacyjny układ jezdny i asystenta parkowania. Kierowcy, którzy zdecydują się na wariant Impressive dodatkowo skorzystają z m.in. asystenta parkowania Plus z systemem kamer 360, adaptacyjnych reflektorów LED, obsługi za pomocą gestów oraz wyświetlacza head-up.

BMW iX3Materiały prasowe
BMW iX3

Elektryczna wersja BMW X3 oferowana jest w cenie 282 900 złotych i tym samym odpowiada cenowo spalinowej wersji xDrive20d po doposażeniu. Pierwsze zamówione egzemplarze BMW iX3 trafią do kierowców z początkiem 2021 r.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Oferta przedsprzedaży pozwala na bezpłatną personalizację sposobu ładowania samochodu. Kupujący mogą wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie do ładowania: Mobilną Stację Ładowania BMW lub BMW Wallbox.

Mobilna Stacja Ładowania BMW nie wymaga montażu i może być podłączona do zwykłego gniazdka domowego i gniazda przemysłowego o większej mocy za pomocą opcjonalnych adapterów. Jej kompaktowe wymiary pozwalają na użytkowanie w trakcie podróży i w miejscach bez dostępu do stacji ładowania.

Drugi wariant to montowany na stałe BMW Wallbox, który przy odpowiedniej instalacji skraca czas ładowania prawie 5-krotnie. Zamówienia podpisane jeszcze w 2020 kwalifikują się do przygotowanej promocyjnej oferty, której szczegóły znaleźć można u dealerów.

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA