[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.0

BMW odświeżyło serię 4

Bawarczycy przedstawiają odświeżoną "czwórkę". Koncern od razu poddał face liftingowi całą gamę serii 4, włącznie z topową wersją od M Power.

BMW serii 4 BMW serii 4 po face liftingu

Zmiany, które da się zauważyć już na pierwszy rzut oka to przed wszystkim nowe reflektory full LED, które zastępują stosowane dotychczas lampy ksenonowe. Do tego już w standardzie wszystkich wersji (Coupe, Cabrio, Gran Coupe i M4) są montowane diodowe światła przeciwmgłowe. Poza tym inżynierowie przy udziale projektantów przekonstruowali wnętrze kloszy tylnych lamp, które teraz odświeżają wygląd serii 4.

BMW serii 4 po face liftingu 

Poza tym zmiany zewnętrzne to nieznacznie przeprojektowany przedni i tylny zderzak oraz nowe wzory obręczy kół. Do tego gama lakierów nadwozia została poszerzona o dwa nowe kolory, pomarańczowy (Sunset Orange) i niebieski (Snapper Rocks Blue).

BMW serii 4 po face liftingu  

W ramach liftingu poprawiono wygląd wnętrza auta. Pojawiła się nowa kierownica oraz wyświetlacz w miejscu zegarów. Do tego centralny panel teraz jest wykończony błyszczącą, fortepianową czernią.

Odświeżona seria 4 zadebiutuje na targach Genewa 2017.

REKLAMA

REKLAMA

BMW serii 4 BMW serii 4 po face liftingu

Poza tym gama wykończenia wzbogaciła się o 3 nowe kolory tapicerek i trzy wersje wykończenia elementów dekoracyjnych. Auto może zostać wyposażone w zaktualizowaną, opcjonalną nawigację Professional, a do tego zmodyfikowano system sterowania multimediami.  

REKLAMA

BMW serii 4 BMW serii 4 po face liftingu

Inżynierowie zmodyfikowali zawieszenie serii 4 Coupe i Gran Coupe, które w tych wersjach jest teraz sztywniejsze. BMW obiecuje, że nie odbyło się to kosztem komfortu jazdy. 

REKLAMA

REKLAMA

BMW serii 4 BMW serii 4 po face liftingu

Co ciekawe BMW poprawiło także pracę zawieszenia adaptacyjnego i w wersji M Sport. Dla BMW 430i i 430d bawarski koncern przygotował opcjonalne sportowe opony, w które samochód jest wyposażany już w fabryce podczas procesu montażu.

REKLAMA

BMW serii 4 BMW serii 4 po face liftingu

Gama serii 4 to aż 31 różnych wersji i wariantów silnikowych. Moc benzynowych jednostek napędowych to od 184 do 326 KM. Z kolei dostępne silniki wysokoprężne to od 190 do 313 KM. Oczywiście nie brakuje wersji z napędem przekazywanym na obie osie (xDrive). 

REKLAMA

REKLAMA

BMW serii 4 BMW serii 4 po face liftingu

Odświeżony system multimedialny ma teraz ładniejszą grafikę i poprawioną obsługę. 

REKLAMA

REKLAMA

BMW serii 4 BMW serii 4 po face liftingu

Opcjonalny zestaw cyfrowych zegarów daje kierowcy możliwość wyboru pomiędzy kilkoma trybami wyświetlanych informacji.

REKLAMA

BMW Seria 4 BMW M4 Coupe po face liftingu

BMW M4 Coupe i M4 Cabrio

 Na szczycie gamy serii 4 stoi BMW M4 i M4 Cabrio. Oba te warianty dostały lekko przeprojektowane zderzak i oczywiście reflektory typu full LED dostępne już w standardzie. 3 litrowy motor twinturbo oferuje 425 KM mocy, a pakiet Competition podnosi moc jednostki do 444 KM. 

REKLAMA

REKLAMA

BMW serii 4 BMW serii 4 po face liftingu

BMW Seria 4 M Sport Coupe

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij