REKLAMA

BMW serii 1 z V8 pod maską

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 100 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Mowa o unikatowym BMW serii 1 w wersji hatchback. Dlaczego unikatowym? Ponieważ pod maskę trafił silnik V8 prosto ze sportowego M3 E92. Jednostka ma zatem 4 litry pojemności, moc 435 KM i ma równo 100 koni więcej niż fabryczne 1M Coupe. Naleciałości z najszybszego wydania "trójki" jest tutaj jednak więcej ...

Do jedynki trafiła z M3 również skrzynia biegów, a także dyferencjał i hamulce. Oprócz tego wóz zdobią 19-calowe aluminiowe felgi firmowane przez BBS, układ wydechowy z BMW Performance, pakiet M Sport Aero z nowym przednim, a także tylnym zderzakiem oraz dokładka przedniego zderzaka i spoiler na klapę bagażnika od AC Schnitzera. Całość dopełnia tylny dyfuzor wykonany z włókna węglowego.

Wewnątrz niesamowitą "jedynkę" wyposażono w kilka gadżetów z zestawu dodatków oferowanych przez BMW Performance, m.in. wykonane z alcantary kubełkowe fotele, sportową kierownicę czy też tablicę przyrządów M Sport. Pojazd został wyceniony na niecałe 100 tysięcy euro i czeka na nowego właściciela na norweskim portalu ogłoszeniowym. Ciekawe, czy znajdzie się chętny, który będzie wolał wydać 400 tysięcy złotych na jedynkę, mogąc w tej cenie kupić M3.

Patryk Rudnicki, źródło: finn.no

 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA