BMW serii 3 – lifting coupe i cabrio

bmw 3, Coupe, Cabrio, lifting, 335i
Odświeżone BMW serii 3
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 122 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

 

REKLAMA

Zmiany zewnętrzne dostrzegą chyba wyłącznie najwierniejsi wielbiciele marki. Trójka ma teraz szersze "nerki" i odświeżone lampy przednie z "brewką" wykonaną w technologii LED na wzór modeli F01 i F10. Do tego przeprojektowano dolną partię zderzaków, lampy tylne i kształt lusterek zewnętrznych

Jedyną zmianę w kabinie wprowadzono w wersji cabrio - zastosowano w niej specjalną tapicerkę skórzaną, odbijającą promienie słoneczne. Dzięki temu skórzane fotele nie parzą gdy pasażerowie chcą na nich usiąść w słoneczny dzień.

Najciekawszą zmianą w odświeżonej wersji modelu jest zastąpienie wykorzystywanego w wersji 335i podwójnie uturbionego, 3-litrowego silnika o oznaczeniu N54, silnikiem N55 z jedną turbosprężarką.

Według zapewnień producenta, nowa jednostka ma tę samą moc i moment obrotowy, ale szybciej reaguje na polecenia kierowcy, jest oszczędniejsza i bardziej ekologiczna.

Czy odświeżona trójka będzie dawała jeszcze więcej radości z jazdy? Przekonamy się, jak tylko trafi na polski rynek. Zanim to nastąpi, zapraszamy do odwiedzenia obszernej galerii zdjęć.

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA