[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW serii 6 GT – nowe, ale stare (wideo)

Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie mogliśmy przyjrzeć się nowemu modelowi w  gamie BMW, czyli 6 GT. Ale czy on rzeczywiście jest nowy?

BMW Serii 6 Gran Turismo BMW Serii 6 Gran Turismo

Nie do końca. To dlatego, że jest to nic innego jak nowa generacja modelu 5 GT, która zmieniła nazwę. Jest to związane ze zmianą nazewnictwa modeli, która ma miejsce od kilku lat. Nie ma już BMW serii 3 Coupe, ale bardziej prestiżowa seria 4 Coupe; nie ma model 1 cabrio, jest 2 cabrio – wszystko po to, aby wyjątkowe odmiany standardowych modeli wyróżniały się także wyjątkową nazwą.

BMW Serii 6 Gran Turismo BMW Serii 6 Gran Turismo

W każdym razie model 6 GT ma więcej wspólnego z BMW serii 5 niż serii 6 coupe czy GranCoupe. Ale zmian jest więcej. Poza nazwą zmieniły się wymiary i proporcje samochodu, który jest teraz dłuższy (ma niemal 5,1 m długości!), ma bardziej smukła sylwetkę oraz niżej poprowadzoną linię dachu, a o 24 mm niżej niż w poprzedniku kończy się „kuper”. Przednie reflektory są teraz w pełni wykonane w technice LED, większa jest osłona chłodnicy, a drzwi pozbawione są ramek – dzięki temu samochód ma więcej sportowego charakteru.

BMW Serii 6 Gran Turismo BMW Serii 6 Gran Turismo

We wnętrzu nie znajdziemy wielu różnic względem BMW serii 5, a to bardzo dobrze, bo nowa „piątka” ma jedno z najlepiej wykonanych wnętrz wśród BMW z ostatnich lat. Ciekawostką będą z pewnością wyświetlacz head-up oraz pakiet elektronicznych systemów wspomagających kierowcę, a standardem 10-calowy ekran systemu multimedialnego iDrive.

BMW Serii 6 Gran Turismo BMW Serii 6 Gran Turismo

W ofercie znajdziemy trzy wersje silnikowe: 630i GT, 640i GT oraz wysokoprężną 630d GT. Będą miały one moc, odpowiednio, 360, 340 i 265 KM i tylko pierwszy z nich występował będzie z 2-litrowym silnikiem, dwa pozostałe to widlaste silniki sześciocylindrowe.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 700 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij