[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ

BMW spokojne

Mario Theissen Mario Theissen

Po pięciu GP, z których trzy zakończyły się miejscem na podium, BMW zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji konstruktorów. Do pierwszego Ferrari brakuje mu 19 punktów, depczący BMW po piętach McLaren ma jedynie dwa punkty mniej.

Robert Kubica i Nick Heidfeld muszą postarać się o lepsze miejsce od McLarenów, jeśli pragną utrzymać przewagę w klasyfikacji.

"Monaco to jeden z bardziej istotnych wyścigów w sezonie. To właśnie ten tor, podobnie jak Spa, Monza i Silverstone, stanowi obraz dzisiejszej Formuły 1" - mówi Mario Theissen.

"Na torze w Monaco ważna jest precyzja prowadzenia bolidu, dobre ustawienia aerodynamiki oraz wyśmienicie przygotowany silnik. Do tej pory jestem bardzo z naszych wyników. Zdobyliśmy punkty we wszystkich rozegranych do tej pory wyścigach i mamy zamiar powtórzyć ten wyczyn również w Monaco" - dodaje szef BMW Sauber.

źródło: PlanetF1

REKLAMA
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij