REKLAMA

BMW wprowadzi fabryczne uchwyty do kamer GoPro

Kamery GoPro stają się bardzo popularne. Każdy, kto posiada ciekawe auto lubi chwalić się filmami w internecie z przejazdów na torze. BMW chce zachęcić maniaków filmów amatorskich, montując fabryczne uchwyty do swoich aut.

BMW GoPro
fot. thesupercarkids.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 100 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Kamery GoPro często umieszcza się z przodu pojazdu na zewnątrz lub w kabinie (on board). Zazwyczaj statywy przykleja się do samochodu za pomocą przyssawek. Tak przymocowana kamera może być niestabilna, a uchwyty nie zawsze pasują do poszczególnego modelu samochodu.

Amatorzy szybkiej jazdy lubią kręcić filmiki z szybkich przejazdów na torze i chwalić się nimi w internecie. BMW wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i planuje wprowadzić do sprzedaży fabryczne statywy, montowane do swoich pojazdów.

REKLAMA

BMW GoPro

Ich rozwiązaniem jest przymocowanie statywu do grilla (tzw. nerek) lub do zagłówka. Dzięki temu montaż ma być trwały i prosty. BMW chce podpisać umowę z firmą GoPro, produkującą popularne kamerki i statywy i wspólnie produkować fabryczne, oryginalne uchwyty do aut BMW. Na oficjalne stanowisko marki w tej sprawie musimy jeszcze poczekać.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA