BMW wprowadzi fabryczne uchwyty do kamer GoPro

Kamery GoPro stają się bardzo popularne. Każdy, kto posiada ciekawe auto lubi chwalić się filmami w internecie z przejazdów na torze. BMW chce zachęcić maniaków filmów amatorskich, montując fabryczne uchwyty do swoich aut.

BMW GoPro
fot. thesupercarkids.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Kamery GoPro często umieszcza się z przodu pojazdu na zewnątrz lub w kabinie (on board). Zazwyczaj statywy przykleja się do samochodu za pomocą przyssawek. Tak przymocowana kamera może być niestabilna, a uchwyty nie zawsze pasują do poszczególnego modelu samochodu.

Amatorzy szybkiej jazdy lubią kręcić filmiki z szybkich przejazdów na torze i chwalić się nimi w internecie. BMW wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i planuje wprowadzić do sprzedaży fabryczne statywy, montowane do swoich pojazdów.

BMW GoPro

Ich rozwiązaniem jest przymocowanie statywu do grilla (tzw. nerek) lub do zagłówka. Dzięki temu montaż ma być trwały i prosty. BMW chce podpisać umowę z firmą GoPro, produkującą popularne kamerki i statywy i wspólnie produkować fabryczne, oryginalne uchwyty do aut BMW. Na oficjalne stanowisko marki w tej sprawie musimy jeszcze poczekać.

Zobacz również:
REKLAMA