Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

BMW wprowadzi fabryczne uchwyty do kamer GoPro

Kamery GoPro stają się bardzo popularne. Każdy, kto posiada ciekawe auto lubi chwalić się filmami w internecie z przejazdów na torze. BMW chce zachęcić maniaków filmów amatorskich, montując fabryczne uchwyty do swoich aut.

BMW GoPro fot. thesupercarkids.com

Kamery GoPro często umieszcza się z przodu pojazdu na zewnątrz lub w kabinie (on board). Zazwyczaj statywy przykleja się do samochodu za pomocą przyssawek. Tak przymocowana kamera może być niestabilna, a uchwyty nie zawsze pasują do poszczególnego modelu samochodu.

Amatorzy szybkiej jazdy lubią kręcić filmiki z szybkich przejazdów na torze i chwalić się nimi w internecie. BMW wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i planuje wprowadzić do sprzedaży fabryczne statywy, montowane do swoich pojazdów.

Ich rozwiązaniem jest przymocowanie statywu do grilla (tzw. nerek) lub do zagłówka. Dzięki temu montaż ma być trwały i prosty. BMW chce podpisać umowę z firmą GoPro, produkującą popularne kamerki i statywy i wspólnie produkować fabryczne, oryginalne uchwyty do aut BMW. Na oficjalne stanowisko marki w tej sprawie musimy jeszcze poczekać.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Być może w niedalekiej przyszłości BMW zacznie sprzedawać specjalne uchwyty na kamery GoPro. Sprzęt będzie fabrycznie montowany.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/BMW-wprowadzi-fabryczne-uchwyty-do-kamer-GoPro,19235,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-03-12 14:13:11
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij