REKLAMA

BP, Aral i Total będą wzajemnie akceptować swoje karty paliwowe

Firmy BP, Aral oraz Total przystąpiły do umowy o wzajemnej akceptacji kart paliwowych w Europie. Oznacza to, że sieć stacji przyjmujących karty BP, Aral oraz Total powiększyła się o 4 tys. placówek.

Stacja BP

BP, Aral i Total ogłosiły dzisiaj, że będą wzajemnie akceptować swoje karty paliwowe w Europie. To dobra wiadomość dla kierowców zawodowych, płacących kartami jednej z tych firm, ale i dla wszystkich, którzy korzystają z tego sposobu płatności i mają kartę BP lub Total.

Na podstawie umowy, która wejdzie w życie w 2018 r., koncern Total będzie akceptować karty paliwowe BP, Aral na wszystkich stacjach we Francji, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Polsce i Niemczech.

W zamian za to, BP i Aral będą honorować karty Total w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Austrii, Luksemburgu, Holandii, Szwajcarii i Polsce.

REKLAMA

REKLAMA

Na mocy tej umowy, kartami BP, Aral oraz Total będzie można płacić za paliwo na dodatkowych czterech tysiącach stacji paliw, co znacznie ułatwi podróżowanie i logistykę kierowcom posiadającym karty jednej z tych firm.

- Powiększenie sieci akceptacji kart oznacza, że klienci BP/Aral będą mieć do dyspozycji 22 tysiące stacji w 29 krajach, oprócz dostępu do danych i wsparcia technicznego dla swojej floty - powiedział Guy Moeyens, BP Chief Operating Officer Fuels, Europe & Southern Africa.

- Rozszerzenie sieci, w której przyjmowane są nasze karty, pozwoli nam spełnić oczekiwania naszych klientów biznesowych i doskonale uzupełnić ofertę kart paliwowych w Europie. Pomoże nam także realizować jeden z głównych celów Grupy Total, jakim jest podążanie za wyborami klientów związanymi z energią i bycie partnerem ich mobilności - dodał Benoît LUC, Total M&S Senior Vice President na Europę.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA