BP rozstrzygnęło wakacyjny konkurs

Poznaliśmy zwycięzców wakacyjnej loterii BP. Kilka dni temu wręczono nagrody główne. Szczęśliwe klientki otrzymały kluczyki do dwóch egzemplarzy Fiata 500X.

- Nie wierzyłam, że to ja wygrałam. Biorąc udział w loterii pomyślałam, że fajnie byłoby wygrać bon na wycieczkę, ale nie wierzyłam, że mogę wygrać samochód – mówi Pani Katarzyna, która odjechała ze stacji BP Fiatem 500X.

REKLAMA

- To była pierwsza loteria, w której tak naprawdę braliśmy udział i do tej pory nigdy nic nie wygraliśmy. Ten samochód jest czymś niesamowitym. Jest piękny, przestronny i uroczy i na pewno zostanie z nami na długo. Kiedy zadzwoniłam do męża z informacją o wygranej, poprosił, żebym sprawdziła jeszcze raz, bo to niemożliwe – mówi Pani Weronika, która pojechała wraz z mężem i córką w pierwszą rodzinną podróż drugim egzemplarzem Fiata 500X.

Kilka dni temu odbyło się uroczyste przekazanie samochodów na stacji BP w Krakowie. Żeby wziąć udział konkursie wystarczyło zatankować min. 20 l paliwa lub zrobić zakupy w sklepie za min. 15 zł (promocja nie obejmowała zakupu alkoholu, wyrobów tytoniowych i produktów leczniczych), a następnie odebrać zdrapkę i sprawdzić, czy wygraliśmy jedną z nagród do odebrania na stacji.

Promocja trwała do 29.08.2017 r. Do wygrania były: stylowe Fiaty 500X (nagroda główna), bony MyTravel na wycieczki, oleje Castrol i punkty Payback.

REKLAMA