Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Bagażnik Audi posłuży jako punkt dostaw paczek DHL

Przesyłka zamówiona na Amazon.de zostanie przywieziona przez kuriera DHL wprost do bagażnika Audi.

Kurier DHL dostarczy paczki do Audi

Zamawiasz produkt przez internet, wybierasz przesyłkę kurierską. Po kilku dniach kurier dzwoni, a Ciebie nie ma w domu. W najlepszym przypadku zostawia paczkę u sąsiadki, ale zdarza się, że trzeba się po nią pofatygować osobiście. Amazon, Audi i DHL wpadli na pomysł, żeby tę drogę nieco usprawnić.

Teraz kierowcy Audi zamawiając produkty na Amazon.de i wybierając formę przesyłki kurierem DHL nie będą musieli martwić się o swoje paczki. Uprawniony kurier DHL poprzez aplikację otrzyma lokalizację samochodu i dostęp do bagażnika Audi. Po otwarciu zostawia paczkę i zamyka klapę, po czym auto automatycznie się zamyka. Po zatwierdzeniu dostarczenia przesyłki przez kuriera, klient otrzyma maila z informacją. Nie wiadomo kiedy system wejdzie w życie, na razie wybrani klienci w Niemczech testują możliwości nowego systemu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>DHL, Amazon i Audi połączyli siły, żeby usprawnić system przesyłki paczek. Teraz, towar "sam" trafi do bagażnika Audi.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Bagaznik-Audi-posluzy-jako-punkt-dostaw-paczek-DHL,19668,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-04 11:06:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij