Becker Strut Escalade Limo – poziom luksusu

Becker Strut Escalade Limo

Auto powstało na bazie modelu Cadillaca - Escalade ESV. Jest to pozycja chętnie wybierana przez czarnych, groźnych panów ze złotymi łańcuchami na szyi, bogaczy, którzy zawsze chcą być zauważeni i tym podobne osobistości. Teraz mają szansę na coś naprawdę lansiarskiego.

Z zewnątrz najbardziej charakterystyczny jest spory grill, polerowany "na błysk", z diamentową siatką. Praktycznie każda przykuwająca oko część ma tabliczkę z nazwą firmy Strut, która odpowiedzialna jest za te wstawki. Według zapewnień twórców wszystko "co się świeci" zniesie nawet najgroźniejsze warunki pogodowe.

Becker Strut Escalade Limo to auto, którego nie powstydziłby się ani polityk ani prezes. Z wnętrza można zarządzać i łączyć się z całym światem. Będąc jednocześnie "na świeczniku" (auto na ulicy robi wrażenie, choć przed światem kryje to co najlepsze) jak i w kompletnej izolacji od otoczenia. Escalade w tej ultra-luksusowej wersji zapewnia jedną z najbardziej ekscytujących podróży na świecie. Poziom indywidualizacji każdego egzemplarza pokazuje cena, która waha się od 125 000 do 225 000 dolarów.

Źródło: autoblog

Zobacz także:
REKLAMA