Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Będzie ekshumacja Juana Manuela Fangio

Argentyński sąd na wniosek człowieka podającego się za syna mistrza F1 Juana Manuela Fangio zlecił ekshumację ciała kierowcy wyścigowego. Ma to nastąpić w przyszłym miesiącu.

Juan Manuel Fangio

Juan Manuel Fangio zdobył pierwszy tytuł mistrza F1 w 1951 roku. Później, w latach 1954-57 wygrywał już pod rząd. Jego ciało ma teraz zostać ekshumowane. Wszystko jest wynikiem pozwu sądowego na wniosek rzekomego syna mistrza. Proces trwa już od 2013 roku, kiedy Oscar Cesar Espinoza stwierdził, że jest synem Fangio.

Kierowca F1 nigdy nie miał żony, ani dzieci, chociaż był w bliskiej relacji z Andrea Berruet, matką Oscara. Siódmego sierpnia jego ciało ma zostać przeniesione z cmentarza w Balcarce i przewiezione do Mar del Plata, w Buenos Aires, gdzie zostanie poddane badaniu DNA.

Informacja pojawiła się na kilka dni przed 20. rocznicą śmierci Fangio. Mistrz zmarł 17 lipca 1995 roku w wieku 84 lat.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Ciało pięciokrotnego mistrza Formuły 1 Juana Manuela Fangio będzie ekshumowane w przyszłym miesiącu. Wszystko przez pozew człowieka, który zarzeka się być jego synem.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Bedzie-ekshumacja-Juana-Manuela-Fangio,20166,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-07-13 14:18:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij