Ben Collins chwali nowego Forda Mustanga

Były Stig, czyli Ben Collins szykuje nowe wideo, pełne pościgów, mocnych i szybkich aut oraz strzelaniny. Oprócz Aston Martinów, Jaguarów i BMW znalazł się też nowy Ford Mustang, który bardzo się Collinsowi spodobał.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 225 410 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

"Ben Collins: Stunt Driver" to nowy film byłego Stiga, który można już kupić w brytyjskich sklepach. W wideo znajdziemy takie maszyny jak Aston Martin Vanquish, BMW M3, Noble M600 czy McLaren 650S. Jednak wśród motoryzacyjnej śmietanki znalazł się też nowy Ford Mustang, który bardzo przypadł Collinsowi do gustu.

REKLAMA

"Celem tego wideo było znalezienie idealnego samochodu do epickiego, wysokooktanowego pościgu rodem z Hollywood. Pierwszą rolę otrzymał Ford Mustang" - stwierdził Collins. Dodał, że Mustang przez lata brał udział w niezliczonej ilości pościgów i "nadal jest idealną bronią do ucieczki przed bandziorami, którzy zostają w tyle, w kłębach dymu z opon".

Mustang w najnowszej odsłonie powtórzył sukces swojego protoplasty. Samochód od momentu debiutu sprzedał się w 10 000 egzemplarzy. W samych tylko Niemczech sprzedano ponad 4000 sztuk. W filmie Collinsa występuje czerwony Mustang z 5-litrowym V8, którym mieliśmy okazję jeździć. Europejscy klienci mają też możliwość kupna mniejszej i oszczędniejszej wersji 2.3 Ecoboost.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA