[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Ben Collins chwali nowego Forda Mustanga

Były Stig, czyli Ben Collins szykuje nowe wideo, pełne pościgów, mocnych i szybkich aut oraz strzelaniny. Oprócz Aston Martinów, Jaguarów i BMW znalazł się też nowy Ford Mustang, który bardzo się Collinsowi spodobał.

"Ben Collins: Stunt Driver" to nowy film byłego Stiga, który można już kupić w brytyjskich sklepach. W wideo znajdziemy takie maszyny jak Aston Martin Vanquish, BMW M3, Noble M600 czy McLaren 650S. Jednak wśród motoryzacyjnej śmietanki znalazł się też nowy Ford Mustang, który bardzo przypadł Collinsowi do gustu.

"Celem tego wideo było znalezienie idealnego samochodu do epickiego, wysokooktanowego pościgu rodem z Hollywood. Pierwszą rolę otrzymał Ford Mustang" - stwierdził Collins. Dodał, że Mustang przez lata brał udział w niezliczonej ilości pościgów i "nadal jest idealną bronią do ucieczki przed bandziorami, którzy zostają w tyle, w kłębach dymu z opon".

Mustang w najnowszej odsłonie powtórzył sukces swojego protoplasty. Samochód od momentu debiutu sprzedał się w 10 000 egzemplarzy. W samych tylko Niemczech sprzedano ponad 4000 sztuk. W filmie Collinsa występuje czerwony Mustang z 5-litrowym V8, którym mieliśmy okazję jeździć. Europejscy klienci mają też możliwość kupna mniejszej i oszczędniejszej wersji 2.3 Ecoboost.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 170 300 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij