Bentley Bentayga First Edition - dla farciarzy

Bentley Bentayga First Edition, limitowana wersja SUV-a z Crewe trafi do pierwszych klientów, którzy zamówili ten model. Sprawdź, czym wyróżnia się auto.

Bentley Bentayga First Edition

Marka z Crewe wyposażyła auto w 22-calowe, polerowane felgi z czarnymi akcentami. Na bocznej listwie, w kabinie na desce rozdzielczej dumnie prezentowana jest flaga Wielkiej Brytanii, w którą wpisano napis "First Edition". Został on także powielony na oparciach foteli. Te z kolei wyróżniają "romboidalne" przeszycia.

REKLAMA

Tylko 608 szczęśliwców będzie mogło stać się posiadaczami wersji First Edition. Dla każdego z nich został przygotowany luksusowy zegarek marki Breitling w czarnej kolorystyce. Będzie można wybrać jeden z 3 modeli czasomierza - Emergency z lokalizatorem GPS, Cockpit B50 oraz przygotowany z myślą o kobietach Chronomat 38.

Pod maską Bentaygi First Edition pracuje ten sam silnik benzynowy W12 twin turbo o pojemności 6 litrów, co w standardowej wersji. Moc wyjściowa to 608 KM i maksymalny moment obrotowy równy 900 Nm. Wszystko trafia na obie osie, a pierwszą setkę kierowca osiągnie w czasie 4 sekund. Maksymalna prędkość auta to magiczne 301 km/h.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA