REKLAMA

Bentley Bentayga Fly Fishing- zestaw wędkarski od Mullinera

Nowy produkt, to dzieło działu Mulliner, który odpowiada za projekty specjalne. I takim jest niewątpliwe Bentayga Fly Fishing. Jak przystało na markę Bentley każdy z elementów robi wrażenie i został pieczołowicie dopieszczony przez twórców. Wszystko po to, by jakością nie odbiegał od luksusowego produktu jakim jest Bentayga.

Bentley Bentayga Fly Fishing by Mulliner

Zestaw do wędkowania składa się z 4 wędek, które są schowane w specjalnych tubach. Wykończono je brązową skórą z kontrastowymi przeszyciami. Umocowane zostały pod półką bagażnika. Z kolei para podbieraków schowana jest w skórzanych pokrowcach. Oczywiście nie leżą one niechlujnie w bagażniku, a w specjalnej, bocznej kieszeni w kufrze auta.

Poza tym w bagażniku znajdziemy pudło z przynętami oraz wodoodporną skrzynkę, w której można przechowywać wodery. Nie zabrakło lodówki do przechowywania żywności i zastawy. Wszystko ręcznie wykonane i wykończone skórą oraz aluminium. Wszystkie elementy są osadzone na specjalnej półce, którą można przesuwać, dzięki czemu dostęp do przynęt jest łatwy. Gdy zgłodniejemy możemy skorzystać z lodówki i zastawy z wysokiej jakości chińskiej porcelany.

REKLAMA

W przypadku woderów, te są skrzętnie umieszczone w specjalnym, skórzanym pojemniku, który dodatkowo jest wyłożony nieprzemakalnym neoprenem (kauczukiem), który pozwoli nam zadbać o czyste, schludne i suche wnętrze bagażnika Bentaygi. Co więcej, specjalny system grzewczy w bagażniku osuszy Twoje wodery. To nie wszystko, opcjonalnie można zamówić "Welcome Lights", czyli coś na wzór rozwiązania, które można spotkać np. w nowym Mustangu. Gdy otwieramy drzwi specjalna lampka rzuca światło na ziemię. W Fordzie jest to emblemat galopującego Mustanga, w SUV-ie możemy sobie tak spersonalizować oświetlenie, że będzie prezentował np. logo naszej firmy lub inną grafikę.

Bentley nie zdradza ceny egzemplarza, ale nie zdziwilibyśmy, się gdyby zestaw dla wędkarzy był wycenione na co najmniej połowę ceny Bentaygi. Przypomnijmy, że za SUV-a z Crewe trzeba zapłacić ok. 130 tys. funtów, czyli  678 950 zł.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA