[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Bentley Continental GT - 333 km/h w luksusie (wideo)

Luksusowe coupe brytyjskiej marki Bentley doczekało się kolejnej generacji. Nowemu modelowi przyjrzeliśmy się na salonie samochodowym we Frankfurcie.

Bentley Continental GT Bentley Continental GT

Pierwsze jazdy dopiero przed nami - mamy nadzieję sprawdzić ten samochód i zobaczyć w czym jest lepszy od poprzednika - na razie pierwsza okazją do przyglądnięcia się nowemu modelowi był salon samochodowy we Frankfurcie. Bentley pokazał światu model Continental GT i chociaż wygląda on podobnie do poprzednika, jest całkowicie nowy. I w każdym calu lepszy, tak przynajmniej zapowiada producent.

REKLAMA

Bentley Continental GT Bentley Continental GT

Samochód nie bazuje już na VW Pheatonie, ale na nowej konstrukcji Porsche Panamery. A to juz samo w sobie brzmi jak świetna zmiana. Bentley Continental GT jest teraz dłuższy i niższy od poprzednika - wymiary te wynoszą teraz, odpowiednio, 4,8 m długości i 1,4 m wysokości. Powiększono miejsce na nogi pasażerów zwiększając rozstaw osi o 11 centymetrów - mamy nadzieję, że 2856 cm to wystarczająco, bo w poprzednim modelu miejsca dla pasażerów z tyłu brakowało

REKLAMA

Bentley Continental GT Bentley Continental GT

Samochód ma się jeszcze lepiej prowadzić, a to dlatego że zmniejszono jego masę o ponad 80 kilogramów - wynosi ona obecnie od 2250 kg - a to wraz z większa sztywnością nadwozia także jest zasługą nowej płyty podłogowej. Ponoć aż 82% konstrukcji Continentala GT to absolutnie unikatowy projekt, nie mający nic wspólnego z Porsche i innymi modelami grupy VW.

REKLAMA

Bentley Continental GT Bentley Continental GT

Pod maskę trafią dwa silniki - 6.0 W12 oraz 4.0 V8 w wersji V8 S, oba są podwójnie doładowane. Topowy silnik będzie generował teraz 630 KM i rozpędzał Continentala do "setki" w 3,7 sekundy. Prędkość maksymalna natomiast wynosi 333 km/h.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij