Bentley Golf Invitational – Spotkanie miłośników marki

Druga edycja Bentley Golf Invitational odbędzie się 30 czerwca, a gości przyjmie Wrocław Golf Club.

Bentley Golf Invitational materiały prasowe
Bentley Golf Invitational

Na zwycięzcę turnieju czeka zaproszenie do fabryki w angielskim Crewe, gdzie powstają kultowe modele brytyjskiego producenta. Podczas wydarzenia nie zabraknie także luksusowych samochodów, akademii golfa i wieczornego eventu wypełnionego muzyką na żywo, o który zadba The Macallan, globalny Partner marki Bentley.

REKLAMA

Bentley Golf Invitational to nie tylko emocjonujące wyzwanie sportowe, ale także wyjątkowe spotkanie przyjaciół i klientów marki Bentley. Druga edycja tego wydarzenia odbędzie się 30 czerwca na Wrocław Golf Club – jednym z najbardziej malowniczych pól golfowych w Polsce. Na zwycięzcę czeka zaproszenie do fabryki producenta w angielskim Crewe.

- Sportowa rywalizacja, luksusowe samochody i wyjątkowe emocje – tego doświadczą uczestnicy drugiej edycji Bentley Golf Invitational. Zależy nam na tym, aby czas spędzony w gronie przyjaciół marki na stałe wpisał się do kalendarzy miłośników motoryzacji – mówi Piotr Jędrach, dyrektor generalny salonów Bentley Warszawa i Bentley Katowice.

Golf, jak twierdzą organizatorzy, odzwierciedla wartości zakorzenione w brytyjskim charakterze marki, takie jak precyzja, najwyższa jakość, elitarność czy luksus. Podobnie jak w zeszłym roku, turniej odbędzie się w formule invitational. Zainteresowani mogą zgłosić chęć uczestnictwa, rejestrując się na stronie wydarzenia, ale aby zapewnić najwyższą jakość rywalizacji, pierwszeństwo udziału mają zaproszeni goście.

Nie zabraknie luksusowych samochodów, a po dniu pełnym atrakcji, uczestników ugości przepiękny hotel The Bridge, położony w centrum Wrocławia – na historycznym Ostrowie Tumskim. Podczas spotkania zaplanowano też akademię golfa i wieczorny event wypełniony muzyką na żywo.

REKLAMA