[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Bentley Motors - zapowiedź monstrum

Dokładnie dwa dni dzielą nas od premiery nowego modelu z Crewe. Zapowiada się gorąca premiera - najmocniejszy Bentley w historii.  

Zapowiedź Continentala Supersport

Na twitterze Bentley udostępnił krótką wideo zapowiedź nowego modelu. Od razu firma zapowiada najbardziej ekstremalny model w historii i przedstawia kilka detali samochodu. Z filmu możemy dowiedzieć się, że auto ma spojler wykonany z włókna węglowego, przyciemniane lampy oraz czerwone zaciski hamulców, schowane za potężnymi obręczami kół.


Pozostaje zadać pytanie co szykuje Bentley? Wiemy, że w tym roku producent z Crewe zaprezentuje światu nową generację Continentala. Auto swoją premierę będzie miało na jesiennych targach we Frankfurcie. Zanim to nastąpi Bentley chce ostatni raz zamanifestować sukces jaki osiągnął odchodzący model. I brytyjska marka zrobi to z przytupem.

Tajemniczym autem, które zapowiada wideo jest Continental Supersport, który do Europy trafi na targi w Genewie, a na rynku zadebiutuje w maju. Samochód będzie zasilał silnik z modelu GT Speed, czyli 6-litrowe W12 biturbo. W wersji Speed moc jednostki napędowej to 642 KM oraz 840 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

W Supersporcie na pewno moc silnika zostanie podniesiona. Pytanie, czy inżynierowie będą na tyle szaleni, że auto dostanie okrągłe 700 KM mocy, czy będzie to przyrost do 670-680 KM. Tego dowiemy się za kilkadziesiąt godzin.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij