[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Bentley Mulsanne Hallmark Series - gra o złoto

Dział projektów specjalnych marki Bentley przygotował wyjątkową wersję modelu Mulsanne. Motyw przewodni to złoto i srebro.

Bentley Mulsanne Bentley Mulsanne Hallmark Series od Mullinera

Hallmark Series od Mullinera to limuzyna w której największe wrażenie robią detale. A w zasadzie jeden: statuetka B ze skrzydłami umieszczona z przodu auta. W tej wersja została ona wykończona złotem. U jej nasady wygrawerowano po obu stronach wyrazy, które po przetłumaczeniu oznaczają "zlecone przez Mullinera".

Jeśli ktoś ma niewystarczający budżet na zakup limuzyny ze złotą figurką "B", to w "budżetowej" wersji jest ona wykonana z litego srebra. Bentley zbuduje 50 egzemplarzy "złotej" wersji Mullsane. Klienci będą mogli zamówić auto w specyfikacji z jednolitym kolorem lakieru lub w dwubarwnej tonacji. Samochód podkreślają polerowane 21-calowe obręcze kół. Do wyboru są także dwie wersje osłony chłodnicy.

REKLAMA

Wnętrze może wyróżniać się srebrnym lub złotym przeszyciem tapicerki. A ta jest dostępna w dwóch tonacjach: szaro-kremowej lub kombinacji brązów. Oczywiście nie zabraknie elementów wykończonych alcantarą oraz takich ekskluzywnych dodatków jak zestw kieliszków czy parasolka specjalnie przygotowanych przez dział Mulliner.

Mulsanne Hallmark od Mullinera zostanie pokazany na targach Genewa 2017. Salon samochodowy dla publiczności zostanie otwarty 9 marca, a poprzedzą go dwa dni prasowe.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij