Bentley Mulsanne Hallmark Series - gra o złoto

Dział projektów specjalnych marki Bentley przygotował wyjątkową wersję modelu Mulsanne. Motyw przewodni to złoto i srebro.

Bentley Mulsanne
Bentley Mulsanne Hallmark Series od Mullinera

Hallmark Series od Mullinera to limuzyna w której największe wrażenie robią detale. A w zasadzie jeden: statuetka B ze skrzydłami umieszczona z przodu auta. W tej wersja została ona wykończona złotem. U jej nasady wygrawerowano po obu stronach wyrazy, które po przetłumaczeniu oznaczają "zlecone przez Mullinera".

REKLAMA

Jeśli ktoś ma niewystarczający budżet na zakup limuzyny ze złotą figurką "B", to w "budżetowej" wersji jest ona wykonana z litego srebra. Bentley zbuduje 50 egzemplarzy "złotej" wersji Mullsane. Klienci będą mogli zamówić auto w specyfikacji z jednolitym kolorem lakieru lub w dwubarwnej tonacji. Samochód podkreślają polerowane 21-calowe obręcze kół. Do wyboru są także dwie wersje osłony chłodnicy.

Wnętrze może wyróżniać się srebrnym lub złotym przeszyciem tapicerki. A ta jest dostępna w dwóch tonacjach: szaro-kremowej lub kombinacji brązów. Oczywiście nie zabraknie elementów wykończonych alcantarą oraz takich ekskluzywnych dodatków jak zestw kieliszków czy parasolka specjalnie przygotowanych przez dział Mulliner.

Mulsanne Hallmark od Mullinera zostanie pokazany na targach Genewa 2017. Salon samochodowy dla publiczności zostanie otwarty 9 marca, a poprzedzą go dwa dni prasowe.

Zobacz także:
REKLAMA