[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Bentley Mulsanne w wersji Mansory

Niemiecki tuner Mansory wziął na warsztat superluksusowego Bentleya Mulsanne. Limuzyna przeszła solidną kurację wzmacniającą.

Bentley Mulsanne Mansory Bentley Mulsanne Mansory

Bentley Mulsanne już wersji standardowej robi piorunujące wrażenie. Poziom luksusu oraz moc pochodząca z 6,75-litrowego silnika V8 pozwalają poczuć się wyjątkowo. Dodając do tego fakt, że auto kosztuje grubo ponad milion złotych, nie dziwi, że znajduje on przeszło sześciokrotnie mniej klientów niż Continental.

Jeśli jednak komuś i tego byłoby mało, Mansory przychodzi z pomocą, proponując pakiet zmian. Zmiany te są niewielkie, ale widoczne i odczuwalne. W przednim zderzaku zamontowano karbonową listwę spoilera i ramki świateł przeciwmgłowych, progi oraz spoiler zamocowany na klapie bagażnika. Pod zderzakiem znalazł się jeszcze efektowny dyfuzor.

Uwagę przykuwają duże koła o średnicy 22 cali. Felgi są lekkie, kute z jednego kawałka metalu, a nałożone są na nie opony o rozmiarze 285/35. Zarówno na osi przedniej, jak i tylnej, tak bowiem zaleca producent.

Wygląd to nie wszystko. Posiadacze Bentleya Mulsanne z pakietem Mansory mogą cieszyć się większą mocą, wpływającą na poprawę osiągów. Ważący 2,6 tony Mulsanne napędzany jest 6,75-litrowym silnikiem V8. Jego seryjne parametry to 512 KM mocy i 1020 Nm momentu obrotowego.

REKLAMA

REKLAMA

Bentley Mulsanne Mansory Bentley Mulsanne Mansory

Kuracja wzmacniająca poskutkowała wzmocnieniem do 585 KM, dostępnych przy 4000 obr./min. Z kolei moment obrotowy wzrósł do 1100 Nm przy 2300 obr./min. Efektem jest przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 5 sekund. Rozpędzanie kończy się przy wartości 305 km/h - o 9 km/h więcej niż przed zmianami.

Jak wam się podoba taki subtelny tuning? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij