Brabus T65 RS wyciska to co najlepsze z Mercedesa SL65 AMG Black Series

Brabus T65 RS
Brabus T65 RS
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Najmocniejszy SL przeszedł porządną kurację, dzięki której jest jeszcze potężniejszy. Brabus zastosował dwa specjalne kolektory wydechowe, w których zintegrowano obudowy turbosprężarek. Pod maską upchnięto cztery intercoolery, a do tego przygotowano sportowy układ wydechowy ze stali nierdzewnej. Po modyfikacjach w elektronice silnika hamownia pokazała wynik 800 KM przy 5500 obr/min. Niesamowity moment obrotowy o wartości 1420 Nm, dostępny już od 2100 obr/min ograniczono do 1100 Nm. Wszystko to pozwala ważącemu 1795 kg autu rozpędzać się od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy, 200 pojawia się na prędkościomierzu w 9,8 sekundy od startu, a prędkość maksymalną, ze względu na wytrzymałość opon, ograniczono do 320 km/h.

REKLAMA

W kabinie przygotowano nową tapicerkę z "oddychającej" skóry i alcantary, czarne wnętrze otrzymało czerwone przeszycia, a na środku konsoli centralnej zamontowano tabliczkę z informacją, że jest to model jedyny w swoim rodzaju.

Wszystkie części wykorzystane w tym projekcie znajdują się w ofercie Babusa, więc nie stoi nic na przeszkodzie, by zażyczyć sobie takie samo auto...

Zobacz również:
REKLAMA