[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Brabus szykuje swojego Smarta ForFour

Brabus, czyli nieco mniej popularny niż AMG tuner modeli Mercedesa zabrał się do pracy nad Smartem ForFour. Jego debiut być może już we wrześniu. 

fot. worldcarfans.com

Kiedy myślimy o firmach tuningowych, które znane są z przerabiania Mercedesów zawsze do głowy przychodzi AMG i Brabus. Kolejność nie jest przypadkowa. Brabus od lat żyje w cieniu należącego w całości do Mercedesa AMG. Ale w odróżnieniu do swojego konkurenta Brabus nie brzydzi się „dłubać” w modelach Smarta, który przecież należy do Mercedesa.

Jakiś czas po debiucie Smarta ForFour panowie z Brabusa zakasali rękawy i wzięli się do pracy nad wydłużoną wersją miejskiego samochodzika. Efekt ich wysiłku jeździ już po publicznych drogach i odbywa swoje przedprodukcyjne testy. Ponieważ jednak widoczny na zdjęciach Smart nie jest jeszcze skończoną, finalną wersją, to należy umieścić go w szufladzie z innymi prototypami, które dały się uwiecznić na szpiegowskich zdjęciach.

fot. worldcarfans.com fot. worldcarfans.com
   

Przyłapany model jest praktycznie pozbawiony jakiegokolwiek kamuflażu. Z łatwością więc dostrzegamy lekko zmodyfikowane zderzaki, obniżone zawieszenie, czy też słusznych rozmiarów alufelgi. Z tyłu możemy zaobserwować też dwie końcówki wydechu, które umacniają nas w przekonaniu, że to zespół Brabusa maczał palce przy tworzeniu tego „kieszonkowego” hot-hatcha.

Standardowy ForFour do swojego napędu korzysta z 3-cylindrowego silniczka o pojemności 900cm3, z którego wykrzesano 90 KM. Bardzo możliwe jest, że „pod maskę” (silnik umiejscowiony jest z tyłu) Smart ForFour by Brabus trafi ta sama jednostka, lecz po małym zastrzyku mocy ok. 30-40 KM. „Smarcik” będący siostrzanym modelem dla Renault Twingo swoją premierę odbędzie prawdopodobnie na wrześniowych targach we Frankfurcie. 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij