REKLAMA

Brera Italia Independent – powstanie 900 sztuk

Alfa Romeo Brera Italia Independent
Alfa Romeo Brera Italia Independent

 

Podobno wszystko, co oryginalne, jest lepsze. Tak jest również z Brerą Italia Independent, a przynajmniej z jej wyglądem. Na to pracują specjalny lakier o tytanowej barwie, 18-calowe felgi ze stopów lekkich oraz czerwone zaciski hamulcowe. 

Całe wnętrze auta, łącznie z deską rozdzielcząz wykończone zostało czarną skórą z pięknymi czerwonymi szwami. Pojawiło się też włókno węglowe, którym wykończono między innymi konsolę środkową oraz kierownicę.

Alfa Romeo Brera Italia Independent dostępna będzie z dwiema benzynowymi jednostkami napędowymi do wyboru oraz z napędem przednim lub na cztery koła. Pod maską pracować więc może albo 4-cylindrowy silnik 2.2 JTS o mocy 185 koni mechanicznych lub 3,2-litrowe serce, produkujące 260 koni mechanicznych.

Włosi planują wypuszczenie jedynie 900 sztuk specjalnej Brery. Auto oferowane będzie w Europie, Japonii oraz Australii. Na Starym Kontynencie jego ceny rozpoczynać się mają od 29 700 euro za model 2.2 JTS lub od 38 850 euro za odmianę z mocniejszym silnikiem.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA