[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Brexit: GM wycofuje się w Wysp?

Ostatnie referendum na Wyspach Brytyjskich dotyczące wyjścia z Unii Europejskiej wzbudziło sporo zamieszania. Koncerny motoryzacyjne rozważają kilka scenariuszy, a przed szereg wysuwa się koncern General Motors.

Opel wchodzący w skład koncernu GM produkuje w Elsmere Port, na północnym zachodzie Anglii nową Astrę. Ze względu na ostatnie wydarzenia firma zastanawia się nad przeniesieniem produkcji na część kontynentalną Europy. Wszystko ze względu na wysokie cła i podatki, które zostaną narzucone na Wielką Brytanię po wyjściu z Unii. To z kolei odbije się niekorzystnie na kosztach produkcji.

Zagraniczne media spekulują, że Opel może przenieść produkcję z wielkiej Brytanii do Polski albo Niemiec. Nie nastąpi to jednak szybko, o ile w ogóle. Najpewniej wydarzy się to dopiero w okolicach 2021 roku. Wtedy planowany jest debiut kolejnej generacji modelu Astra.

REKLAMA

Do tego czasu wszystko będzie działać na starych zasadach. Wyniki referendum przeprowadzonego na Wyspach Brytyjskich nie przesądziły o losie tego kraju i wyjściu z Unii Europejskiej. Teraz piłeczka leży po stronie polityków.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 72 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij