[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Bugatti Chiron nr 1 znów jest dostępny

Bugatti Chiron to jeden z tych samochodów, które po zakupie nie tyle nie tanieją, co znacznie zwiększają swoją wartość. Tak jest i tym razem.

Bugatti Chiron Bugatti Chiron "Number One"

Najmocniejszy, najdroższy, najszybszy – pewnie jeszcze kilka tych "naj" by się znalazło. Kosztujący wyjściowo 2,4 mln euro hipersamochód trafił właśnie na... rynek wtórny. I wszystko wskazuje na to, że jego cena poszybuje do poziomu nawet 3,5 mln euro.

Jak wspomnieliśmy przed chwilą, cena Bugatti Chirona to, bagatela, 2,4 miliona euro. W ramach kampanii reklamowej auta wystąpił nawet Christiano Ronaldo, który za kółkiem Chirona (wideo poniżej) na ulicach Madrytu wybrał się na jazdę testową. 

Powstać ma zaledwie 500 egzemplarzy tego wyjątkowego pojazdu, a czas oczekiwania na realizację swojego zamówienia to jakieś trzy lata. Chyba że jesteś saudyjskim księciem, który już dawno jeździ swoim własnym Chironem.

REKLAMA

REKLAMA

Inny wyjątkowy egzemplarz to pierwszy Chiron z puli aut zamówionych do USA. Świadczy o tym tabliczka, na której wyróżnione liczby podają informację: "1 of 500", a poniżej widzimy napis: "NUMBER ONE".

Bugatti Chiron "Number One"

Ten egzemplarz, wykończony czarnym lakierem z czerwonymi akcentami, przypominający nieco pojazd Batmana, ma na liczniku 402 km przebiegu, przy czym ten dystans został pokonany podczas fabrycznych testów. Auto jest więc traktowane jako fabrycznie nowe.

Ten wyjątkowy Bugatti Chiron trafił na aukcję RM Sotheby's, która odbędzie się 5 grudnia. Przewidywana kwota, za którą Chiron znajdzie nowego właściciela, to nawet 3,5 mln euro.

REKLAMA

Jako dodatek, szczęśliwy nabywca otrzyma sporo gadżetów, w tym wierną kopię w skali 1:8 czy aluminiową skrzynkę z dodatkowym kluczykiem, kluczem odblokowującym maksymalną prędkość, pamięć USB, pokrowiec czy instrukcję obsługi.

I nawet jeśli ten 1500-konny potwór stracił niedawno swój świeżo ustanowiony rekord sprintu 0-400-0 na rzecz Koenigsegga Agery RS, w niczym nie umniejsza to jego wyjątkowości. 16-cylindrowy silnik gra cudowne brzmienia, a sprint od 0 do 200 km/h, trwający zaledwie 6 sekund, to przeżycie nie z tej ziemi.

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij