[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Bugatti Chiron z klocków Lego

Lego przygotowało nie lada gratkę dla fanów układania klocków i miłośników motoryzacji zarazem. Chodzi o kolejny samochodowy zestaw, tym razem zawierający części do złożenia własnego Bugatti Chirona.

Bugatti Chiron - Lego Technics Bugatti Chiron - Lego Technics

Pamiętacie może zestaw Lego z Porsche 911 GT3, który okazał się sporym sukcesem i prawdziwym bestsellerem? Teraz macie kolejny obiekt marzeń i motywację do odłożenia dobrych paru setek złotych. A dokładnie 17 setek, bo zestaw wyceniony jest na 1700 złotych. Jest już dostępny w sprzedaży.

Bugatti Chiron w skali 1:8 jest możliwie jak najwierniejszym odwzorowaniem oryginału. Ekskluzywny model stworzony został we współpracy Lego z Bugatti Automobiles S.A.S i odzwierciedla kwintesencję tego supersamochodu.

REKLAMA

REKLAMA

Bugatti Chiron - Lego Technics Bugatti Chiron - Lego Technics

Dość powiedzieć, że podczas prezentacji zestawu obecni byli zarówno dyrektor generalny Grupy Lego, Niels B. Christiansen, jak i prezes Bugatti Stephan Winkelmann.

W otwieranej kabinie znajduje się 8-biegowa, "działająca" skrzynia biegów, wyposażona w ruchome łopatki oraz kierownica z symbolem Bugatti.

REKLAMA

Bugatti Chiron - Lego Technics Bugatti Chiron - Lego Technics

Ciekawostką jest obecność specjalnego kluczyka, imitującego oryginalny klucz odblokowujący możliwość uzyskania większej prędkości maksymalnej. Tutaj kluczyk włożony do stacyjki pozwala zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i - w teorii - umożliwić rozwijanie większej prędkości.

Pod tylną klapą widać szczegółowo zbudowany silnik W16 z szesnastoma ruchomymi tłokami, a pod maską znajduje się niepowtarzalny numer seryjny i niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti.

REKLAMA

REKLAMA

Bugatti Chiron - Lego Technics Bugatti Chiron - Lego Technics

Zestaw składa się z 3599 klocków. Ma ponad pół metra długości - dokładnie 56 centymetrów - 25 cm szerokości i 14 cm wysokości. Lego twierdzi, że zestaw jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 16 lat, a górnej granicy wieku - na szczęście - nie ma.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij