[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Bugatti Chiron z usterką - akcja przywoławcza

Akcje przywoławcze i usterki dotykają nie tylko popularnych aut budżetowych. Boryka się z nią właśnie Bugatti.

Bugatti Chiron Bugatti Chiron

Bugatii ogłosiło właśnie akcję przywoławczą dla swojego flagowego supersamochodu Chiron. Przypomnijmy, że samochód montowany jest ręcznie w zakładach we francuskim Molsheim, a czas oczekiwania na wyprodukowanie zamówionego egzemplarza to 2-3 lata.

Jaka jest przyczyna akcji serwisowej Bugatti Chirona? Jak informuje amerykańskie NHTSA (National Highway Traffic Safety Administration), nawet 47 egzemplarzy może wrócić do producenta, czy raczej do przedstawiciela marki, w celu skontrolowania jakości połączeń w konstrukcji fotela.

Jak podaje producent, samochody będą transportowane od klienta do odpowiedniego serwisu z użyciem zamkniętych lawet. W razie wykrycia nieprawidłowości, fotel będzie - rzecz jasna - wymieniony na nowy i wolny od wad.

Bugatti Chiron Bugatti Chiron "Number One"

Kilka faktów dla przypomnienia. Bugatti Chiron to następca Veyrona. Samochód ma centralnie umieszczony silnik W16 o pojemności 8 litrów. Jednostka napędowa generuje moc 1500 KM i maksymalny moment obrotowy wynoszący aż 1600 Nm.

Chiron jest w stanie osiągnąć 100 km/h w czasie 2,5 sekundy. Maksymalna prędkość została ograniczona elektronicznie do 420 km/h! Być może samochód jest w stanie dobić po zdjęciu blokady do 445-450 km/h, ale to wie prawdopodobnie tylko Bugatti. Oficjalnej informacji wciąż nie było.

Bugatti Chiron Bugatti Chiron "Number One"

W sumie ma powstać tylko 500 egzemplarzy Chirona, a cena to sporo ponad 10,4 mln złotych (2,4 mln euro). Każdy z nich montowany jest ręcznie w fabryce ulokowanej we francuskim Molsheim.

W całym 2017 roku zmontowanych zostanie 70 Chironów. To wystarczająca liczba - w ciągu trzech lata produkcja pokryje 220 złożonych już zamówień na Chirona. Gdybyśmy dziś zamówili Chirona, to nasz egzemplarz odebralibyśmy gdzieś w okolicach roku 2020! 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij