[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Bugatti Veyron Grand Sport – serie limitowane w Genewie

Bugatti Veyron Grand Sport Bugatti Veyron Grand Sport Special Edition

Pierwsza z nich to Royal Dark Blue Special Edition, w której maska, monocoque i tylna część nadwozia wykonane są z włókna węglowego w kolorze Royal Dark Blue. Kolor ten mocno kontrastuje z bocznymi panelami auta i lusterkami wykończonymi w kolorze Arctic White.

W kabinie również dominuje kolor niebieski, urozmaicony białymi elementami. Skórzana tapicerka Indigo, która pokrywa większość elementów we wnętrzu, została przeszyta białą nicią.

REKLAMA

Zupełnie inaczej wykończono Grey Carbon Special Edition. Tutaj szare włókno węglowe połączono z polerowanym aluminium, z którego wykonana jest dolna część pojazdu. W kabinie również dominuje szary kolor, urozmaicony przeszyciami nicią w kolorze srebrnym.

Ewentualnych nabywców musimy zmartwić - oba auta zostały już sprzedane. Pierwsze "poszło" za 1,75 miliona euro, drugie za 100 tysięcy euro mniej. Plus podatki.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA