Bugatti Veyron - pakiet pogwarancyjny

Specjalnie przygotowany pakiet pogwarancyjny Platinium Plus dla Veyrona nie jest tani, ale blednie przy kosztach utrzymania tego hiperauta.

Bugatti Veyron
Bugatti Veyron

Pakiet Platinium Plus został przygotowany przez brytyjską firmę Warrantywise dla klienta, który zdecyduje się kupić używanego Bugatti Veyrona. Auto jest dostępne w ofercie Toma Hartley'a. Cena to ok. 2 mln funtów brytyjskich. Samochód już w standardzie jest oferowany z pakietem pogwarancyjnym. Jego koszt to 10 000 funtów za 12 miesięcy.

REKLAMA

Bugatti Veyron to jeden z najbardziej zaawansowanych samochodów, które powstały w XXI wieku. Pojazd wymaga specjalnego traktowania. Mało tego, koszty użytkowania Veyrona są ogromne. Przykładowo, sama wizyta w serwisie to wydatek równy ok. 78 000 złotych!

 

W przeliczeniu pakiet Platinium Plus kosztuje blisko 48 662 złotych za rok. Firma Warrantywisse pokrywa wszystkie wydatki związane z wymianą elementów mechanicznych i elektrycznych, w tym:

  • uszczelek
  • pasków napędowych
  • serwis klimatyzacji
  • okablowania
  • 10 chłodnic
  • 4 turbosprężarek

Warrantywisse zapewnia również pełny assistance oraz wsparcie przy wynajmie samochodu.

Bugatti Veyron to pierwszy, seryjny samochód, który pozwalał osiągnąć prędkość 400 km/h. Pojazd ten pojawił się w 2005 roku. Zasilany jest przez silnik W16 o pojemności 8 litrów, który wyposażony jest w 4 turbosprężarki. Moc silnika to 1001 KM a maksymalny moment wynosi 1250 Nm, dostępne w w podstawowej konfiguracji.  

Ceny pakietów pogwarancyjnych dla aut bardziej przyziemnych w firma Warrantywisse to 19 funtów miesięcznie dla np. VW Golfa

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA