CLS Grand Edition

Mercedes CLS Grand Edition
Mercedes CLS Grand Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 83 148 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4
SPRAWDŹ OFERTY

O tym, że CLS stawia na styl wiadomo nie od dziś. Ale CLS w odmianie Grand Edition chce się wyróżniać jeszcze bardziej niż jego zwyczajne odmiany. Dlatego też auto zostało pomalowane specjalnym lakierem o nazwie "design magno platinum".

Wyróżnia się on dwiema cechami - jest matowy i podobno niesłychanie odporny na wszelkie zarysowania. Podobnie, jak nadwozie, także i obramowanie dookoła osłony chłodnicy z wielkim znaczkiem Mercedesa pośrodku, pomalowane zostały tym lakierem.

Wykończenia nadwozia dostępne są w różnych barwach, takich jak: obsidian black, iridium silver, karneol red czy też flint grey. Zwieńczeniem zmian zewnętrznych samochodu są 18-calowe, pięcioramienne felgi aluminiowe, znane z modeli AMG. Spoczywają na nich bardzo szerokie kapcie - 245/40 z przodu i 275/35 z tyłu.

Wnętrze samochodu także zostało upiększone. Fotele pokryte są ciemnobrązową skórą, natomiast tam, gdzie to możliwe zastosowano drewniane elementy. Z takiego materiału wykonane są m.in. gałka zmiany biegów, czy też, częściowo, kierownica.

CLS Grand Edition dostępny będzie z dwoma jednostkami napędowymi do wyboru. Podstawowa to 231-konn silnik natomiast topowa wersja, czyli CLS 350 CGI otrzyma 292-konną jednostkę napędową, charakteryzującą się niewielkim średnim zużyciem paliwa, wynoszącym jedyne 9,1litrów na 100 km.

CLS-a 280 Grand Edition Mercedes wycenia na 67 295 euro. Auto trafi do salonów w marcu tego roku.

Źródło: Mercedes

 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA