[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

CR-Z bliski produkcji

Pierwszy koncept o nazwie CR-Z ujrzał światło dzienne dwa lata temu na targach motoryzacyjnych w Tokio. Sportowe, dwuosobowe auto, oprócz ciekawej linii nadwozia, charakteryzowało się czymś jeszcze, a mianowicie zastosowaniem napędu hybrydowego.

Produkcyjny model światło dzienne ma ujrzeć już w przyszłym miesiącu, na wystawie w Tokio. Pod maską auta skrywać się ma 1,5-litrowy silnik benzynowy połączony ze zintegrowanym napędem elektrycznym, zwanym Integrated Motor Assist.

Ciekawostką jest fakt, że CR-Z ma zostać zaopatrzony w sześciobiegową przekładnię mechaniczną, a nie w bezstopniowa skrzynię typu CVT, mocno "hamującą" entuzjazm kierowcy w czasie jazdy.

Honda CR-Z ma trafić do produkcji w przyszłym roku. Na początku oferowana będzie na rynku japońskim.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij