CUPRA Leon - pikantna kombinacja

Znana prawda głosi, że auto najpierw kupuje się oczami. Dobrze wiedzą o tym w Barcelonie, gdzie powstaje emocjonujący model CUPRA Leon.

Cupra Leon Materiały prasowe
Cupra Leon

CUPRA to młoda, ale wyróżniająca się na rynku marka – obok jej modeli nie da się przejść obojętnie, bo ich rasowy design i wyjątkowe akcenty na nadwoziu od razu wywołują emocje. Niepowtarzalne, zintegrowane tylne światła LED czy spojler z włókna węglowego sprawiają, że modelu CUPRA Leon nie da się pomylić z żadnym innym samochodem. Miedziany kolor to firmowe barwy marki CUPRA, można go zauważyć zarówno na detalach zewnętrznych (obręcze, wydech, logo, spojler dachowy), jak i w kabinie (ozdobne listwy wokół nawiewów, logo na kierownicy). Jak przystało na producenta samochodów o sportowym charakterze, we wnętrzu na kierowcę czeka fotel ze zintegrowanym zagłówkiem i oryginalnymi otworami. Można mieć pewność, że w czasie szybkiej jazdy zapewni świetne trzymanie boczne.

Cupra Leonfot. materiały prasowe
Cupra Leon

Ostra stylizacja to jedno, a sportowe osiągi to drugie – CUPRA Leon łączy te cechy zarówno w wersjach benzynowych, jak i hybrydowych

Na zegarach cyfrowych, których wygląd można personalizować, wyświetlają się najważniejsze informacje, a ekran dotykowy na środku to centrum kontroli systemu multimedialnego. CUPRA Leon jest dostępny jako 5-drzwiowy hatchback lub kombi, zarówno w wersji spalinowej (2.0 TSI 245/300/310 KM), jak i hybrydowej plug-in (204/245 KM; zasięg „na prądzie” do 60 km). Topowa odmiana kombi jest też wyposażona w napęd 4x4, dzięki czemu do setki przyspiesza w 4,9 s. Więcej informacji na stronie cupraofficial.pl.Ostra stylizacja to jedno, a sportowe osiągi to drugie – CUPRA Leon łączy te cechy zarówno w wersjach benzynowych, jak i hybrydowych.

 

Rasowe dodatki

Wyjątkowe detale, takie jak opcjonalne, 19-calowe obręcze kół Cupra Machined Aero Sport Black czy zintegrowane końcówki układu wydechowego w miedzianych, firmowych barwach Cupry, to unikatowe elementy stylizacji.

Cupra Leonproducent
Cupra Leon

Cupra Leonproducent
Cupra Leon

Cupra Leonfot. materiały prasowe
Cupra Leon

Eleganckie proporcje

Wersja Sportstourer ma idealne proporcje m.in. dzięki zderzakowi z dyfuzorem i zintegrowanym światłom

Cupra LeonMateriały prasowe
Cupra Leon

Ekspresyjny design

Nadwozie pełne oryginalnych dodatków jasno informuje, że CUPRA Leon to samochód o sportowych osiągach

Cupra LeonMateriały prasowe
Cupra Leon

Stylowe wnętrze

Świetne materiały, sportowe akcenty i dopracowane multimedia – wnętrze modelu CUPRA Leon w skrócie

Cupra Leonfot. materiały prasowe
Cupra Leon