[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Cadillac CT6 – Gotowy do liftingu

Cadillac zamierza w 2018 roku odnowić swojego flagowego sedana CT6. Auto po liftingu pojawi się w sprzedaży jako model roku 2019.

W nowym Cadillacu CT6 znajdą się elementy stylizacji jakie firma pokazała w koncepcyjnym modelu Escala zaprezentowanym w ubiegłym roku podczas Pebble Beach Concours d'Elegance. Należą do nich między mniejsza osłona chłodnicy i wąskie reflektory. W modelu produkcyjnym nie należy się jednak spodziewać aż tak wąskich jak koncepcyjnym Cadillacu Escala. Z tyłu pozostaną dobrze znane pasy diodowych świateł LED. Zmian doczekają się również zderzaki oraz progi. Większej ingerencji w sylwetkę jednak nie będzie. CT6 na pewno pozostanie konwencjonalnym sedanem.

O rozrywkę na pokładzie nowego Cadillaca CT6 zadba udoskonalony systemu multimedialny CUE z przemodelowanym menu i poprawioną możliwości sparowania smartfonów poprzez Apple CarPlay i Android Auto. Ponadto kierowca będzie miał zwiększoną możliwość personalizacji samochodu za pomocą osobistych ustawień przechowywanych w chmurze

Kierowcę tej luksusowej limuzyny ma także wspierać system Super Cruise. To jednak nie tylko asystent jazdy w korku, ale rozbudowany układ jazdy autonomicznej z funkcją detekcją uwagi kierowcy.

Pod maską CT6 może znaleźć się nowy silnik twin turbo V8 o pojemności skokowej 4,2 litra i mocy ponad 400 koni mechanicznych. O jednostce tej słychać w światku motoryzacyjnym od początku ubiegłego roku, ale ciągle nie został oficjalnie zaprezentowany.

Cadillac CT6 jest oferowany od początku ubiegłego roku. Początkowo w Stanach Zjednoczonych i Rosji, gdzie rywalizuje z Mercedesem Klasy S, BMW serii 7 czy Audi A8. Od jesieni 2016 jest dostępny także za naszą zachodnią granicą, ale wyłącznie w odmianie czteronapędowej z 3-litrowym silnikiem V6 twin turbo o mocy 417 koni mechanicznych. Cennik zaczyna się od poziomu 73 500 euro w cenniku. Za najbogatszą wersję Platinum trzeba jednak zapłacić nawet 94 600 euro.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij