Cadillac Escalade Carlex Design - wnętrze ze smakiem

Słynna polska firma Carlex Design przedstawiła swój kolejny nietuzinkowy projekt wnętrza. Tym razem jako model posłużył najnowszy Cadillac Escalade.

Cadillac Escalade
Cadillac Escalade od Carlex Design

Auto zasilane jest przez wolnossący silnik 6.2 V8 o mocy 420 KM (624 Nm). W Polsce nie ma oficjalnego przedstawicielstwa Cadillaca. Jeśli ktoś chce zakupić ogromnego, amerykańskiego SUV-a to musi w tym celu odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów. W Niemczech ceny Escalade'a rozpoczynają się od 99 500 euro. Carlex Design zmodyfikował topowy wariant Platinum, który kosztuje od 112 500 euro. 

REKLAMA

We wnętrzu auta przygotowanego przez Carlex Design dominuje czarna skóra, ale nie zabrakło także alcantary. Kierownica ma eleganckie białe przeszycia oraz logo polskiej firmy w górnej części wieńca ("na godzinie 12"). Drewniane wstawki zamontowano na desce rozdzielczej i tunelu środkowym. Na nim oraz na ozdobnych elementach drzwi drewno ma żłobione ozdobne linie. Te na tunelu środkowym nawiązują do strun w klasycznej gitarze Les Paul Classic Gibson.

Świętnie prezentują się detale, jak wewnętrzna część tunelu środkowego, gdzie tapicerka składa się z plecionych na krzyż pasków skóry. Wnętrze zostało wykończone ze smakiem i stylem, fotele mają wiele przetłoczeń i wzorów przez co wyglądają bardzo efektownie. Cena? Niest

Zobacz także:
REKLAMA