[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Cadillac Escalade Carlex Design - wnętrze ze smakiem

Słynna polska firma Carlex Design przedstawiła swój kolejny nietuzinkowy projekt wnętrza. Tym razem jako model posłużył najnowszy Cadillac Escalade.

Cadillac Escalade Cadillac Escalade od Carlex Design

Auto zasilane jest przez wolnossący silnik 6.2 V8 o mocy 420 KM (624 Nm). W Polsce nie ma oficjalnego przedstawicielstwa Cadillaca. Jeśli ktoś chce zakupić ogromnego, amerykańskiego SUV-a to musi w tym celu odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów. W Niemczech ceny Escalade'a rozpoczynają się od 99 500 euro. Carlex Design zmodyfikował topowy wariant Platinum, który kosztuje od 112 500 euro. 

We wnętrzu auta przygotowanego przez Carlex Design dominuje czarna skóra, ale nie zabrakło także alcantary. Kierownica ma eleganckie białe przeszycia oraz logo polskiej firmy w górnej części wieńca ("na godzinie 12"). Drewniane wstawki zamontowano na desce rozdzielczej i tunelu środkowym. Na nim oraz na ozdobnych elementach drzwi drewno ma żłobione ozdobne linie. Te na tunelu środkowym nawiązują do strun w klasycznej gitarze Les Paul Classic Gibson.

Świętnie prezentują się detale, jak wewnętrzna część tunelu środkowego, gdzie tapicerka składa się z plecionych na krzyż pasków skóry. Wnętrze zostało wykończone ze smakiem i stylem, fotele mają wiele przetłoczeń i wzorów przez co wyglądają bardzo efektownie. Cena? Niest

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij