Cadillac Escalade: król SUV-ów powraca

Jeden z najpotężniejszych modeli Cadillaca powraca w nowej odsłonie - oto najnowszy Escalade.

Cadillac Escalade

Do sprzedaży wejdzie dopiero na wiosnę przyszłego roku i, nie licząc prywatnego importu z USA, nie ma co liczyć na to, że pojawi się w Europie.

Nowy Escalade stawia na bezpieczeństwo, komfort wnętrza i poprawę jakości wykonania. Z zewnątrz auto wyróżnia się potężnym grillem i charakterystycznymi światłami LED. Oprócz tego nadwozie posiada chromowane elementy i 20-calowe felgi (w opcji są 22-calowe).

W kabinie użyto lepszej jakości materiałów. Informacje systemu infotainment wyświetlane są na 12,3-calowym ekranie, oprócz tego wewnątrz znajdziemy również drewno i ambientowe podświetlenie. Fotele są podgrzewane i wentylowane - te z w drugim i trzecim rzędzie są również składane.

Klienci będą mogli zamówić system rozrywki DVD/Blu-Ray z jednym lub dwoma (w wersji ESV) 9-calowym wyświetlaczami.

Zawieszenie korzysta z systemu Magnetic Ride Control, dyferencjał jest automatycznie blokowany. Na pokładzie znajduje się również masa systemów bezpieczeństwa, takich jak ostrzeganie o pojazdach z tyłu, zjeździe z pasa ruchu czy wskazywania zmęczenia kierowcy i wiele innych.

Moc Escalade czerpie z 6,2-litrowego silnika V8 o mocy 425 KM i maksymalnym momencie obrotowym 623 Nm. Jest on łączony z 6-stopniową skrzynią automatyczną i opcjonalnym napędem 4x4.

amis

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA