Camaro Transformers Edition!

Chevrolet Camaro Transformers Edition
Chevrolet Camaro Transformers Edition

 

Identycznie wyglądające Camaro występowało bowiem w drugiej części filmu Transformers. Także żółte, z czarnymi pasami na masce, zagrało pozytywnego bohatera o imieniu Bumblebee.

Teraz Chevrolet za 995$ dolarów do odmian LT oraz SS (w pakiecie RS) oferuje Camaro wyglądające, jak to z filmu. Za tę kwotę w aucie pojawia się w kilku miejscach (z boku na przednich błotnikach, pośrodku felg aluminiowych oraz na środkowym podłokietniku) logo  Transformersów.

Oczywiście, samochód pomalowany jest charakterystycznym żółtym lakierem i ma czarne pasy na masce. Camaro Transformers Edition w salonach samochodowych w Stanach Zjednoczonych można już zamawiać.

Przypomnijmy, że podstawowa odmiana dysponuje silnikiem V6 o mocy 304 koni mechanicznych, łączonym z automatyczną lub mechaniczną skrzynią biegów. Ponad nią w ofercie znajdują się dwie V-ósemki. Pierwsza, słabsza, współpracuje tylko z automatem i wytwarza moc 400 koni mechanicznych. Najostrzejsza wersja ma 426 koni mechanicznych oraz przekładnię mechaniczną lub automatyczną.

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA