[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Camaro Transformers Edition!

Chevrolet Camaro Transformers Edition Chevrolet Camaro Transformers Edition

 

Identycznie wyglądające Camaro występowało bowiem w drugiej części filmu Transformers. Także żółte, z czarnymi pasami na masce, zagrało pozytywnego bohatera o imieniu Bumblebee.

Teraz Chevrolet za 995$ dolarów do odmian LT oraz SS (w pakiecie RS) oferuje Camaro wyglądające, jak to z filmu. Za tę kwotę w aucie pojawia się w kilku miejscach (z boku na przednich błotnikach, pośrodku felg aluminiowych oraz na środkowym podłokietniku) logo  Transformersów.

Oczywiście, samochód pomalowany jest charakterystycznym żółtym lakierem i ma czarne pasy na masce. Camaro Transformers Edition w salonach samochodowych w Stanach Zjednoczonych można już zamawiać.

Przypomnijmy, że podstawowa odmiana dysponuje silnikiem V6 o mocy 304 koni mechanicznych, łączonym z automatyczną lub mechaniczną skrzynią biegów. Ponad nią w ofercie znajdują się dwie V-ósemki. Pierwsza, słabsza, współpracuje tylko z automatem i wytwarza moc 400 koni mechanicznych. Najostrzejsza wersja ma 426 koni mechanicznych oraz przekładnię mechaniczną lub automatyczną.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij