[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Caterham Supersport R – nowa wersja

Caterham zaprezentował właśnie wzmocnioną wersję swojego modelu.

Caterham Supersport R

Supersport z literką R ma ten sam fordowski silnik o pojemności dwóch litrów co reszta rodziny, jednak w tej odmianie osiąga on 180 KM i 194 Nm maksymalnego momentu obrotowego. To odpowiednio o 40 i 31 więcej niż wersja Supersport. Kierowca obsługuje 5-stopniową skrzynię mechaniczną i gdy potrzeba może sprawić, że ważący 535 kg Caterham rozpędzi się od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy. Maksymalnie da się rozpędzić do 209 km/h.

Supersport R ma oczywiście mechanizm różnicowy o ograniczonym tarciu, opony Avon CR500, wyścigowe sprężyny i sportowe amortyzatory. Wewnątrz znajdziemy 4-punktowe pasy bezpieczeństwa i wskaźnik zmiany biegu. Ceny Caterhama Supersport R startują od poziomu 24 995 funtów.

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij