[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Catherham zrobiony przez LEGO

Caterham, na prośbę fanów wypuści na rynek limitowaną serię klocków LEGO, sygnowanych brytyjską marką. Zabawką dla małych i większych chłopców będzie Caterham Seven.

Caterham LEGO

Caterham daje swoim klientom opcję samodzielnego zbudowania swojego samochodu, wówczas oczywiście cena jest niższa, a nabywca otrzymuje komplet potrzebnych części. Teraz, swojego Caterhama Seven w wersji mini będzie można też zbudować z klocków LEGO.

Od maja do września zeszłego roku, brytyjski producent aut sportowych otrzymał 10 tys. próśb od fanów, którzy domagali się wypuszczenia na rynek małych modeli samochodu zrobionych z klocków LEGO.

REKLAMA

"LEGO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących klocki, więc stworzenie przez nich naszego samochodu to niebywały zaszczyt" - mówił David Ridley, dyrektor handlowy Caterhama.

Na razie nieznane są szczegóły dotyczące kompletu LEGO. Mówi się, że kolekcja będzie limitowana, nie wiadomo też w jakiej cenie.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij