[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Cayenne i Touareg przywołane do serwisu

Zapowiada się dość duża akcja serwisowa w koncernie Volkswagen. Na całym świecie do serwisów musi się zgłosić ponad 800 tys. egzemplarzy modeli Cayenne oraz Touareg. Może w nich wystąpić awaria układu pedałów.

W ciągu najbliższych tygodni ponad 800 tys. egzemplarzy modeli Cayenne i Touareg będzie musiało odwiedzić autoryzowany serwis. W przypadku pierwszego modelu to już kolejna akcja serwisowa w ostatnim czasie. Producenci podejrzewają, że może dojść do awarii systemu pedałów, dlatego auta zostaną zapobiegawczo wezwane do kontroli. Pracownicy serwisu sprawdzą, czy nie doszło do uszkodzenia komponentu w mechanizmie pedału. Znajdujący się tam pierścień zabezpieczający na wsporniku łożyska może się poluzować i spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie układu pedałów.

Sprawa dotyczy egzemplarzy wyprodukowanych w latach 2011-2016. Problem wykryto podczas wewnętrznej kontroli w koncernie. Volkswagen oświadczył, że do serwisu musi się zgłosić 391 tys. egzemplarzy modelu Touareg na całym świecie. Natomiast Porsche poinformowało o problemie w 409 tys. egzemplarzy.

REKLAMA

Każdy z właścicieli samochodów będzie indywidualnie zapraszany przez lokalny, autoryzowany serwis. Koncern Volkswagen zobowiązał się przeprowadzić kontrolę jak najszybciej. Wizyta w serwisie nie będzie długa, potrwa mniej niż pół godziny.

 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 361 330 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij