[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ceny Skody Yeti po face liftingu

Poznaliśmy już ceny odświeżonego modelu Yeti w Polsce - obecnie każdy model oferowany jest z rabatem w wysokości 5700 złotych.

Skoda Yeti

Najtańszy mode Yeti (uwzględniając rabat 5700 złotych) kosztuje 59 250 złotych - tyle zapłacimy za odmianę z silnikiem 1.2 TSI. To o 1000 złotych mniej niż w przypadku poprzednika.

71 950 złotych kosztuje najtańszy diesel - 2.0 TDI CR (110 KM). Jeśli chcemy mieć Yeti wyposażoną w napęd 4x4, będziemy musieli zapłacić minimum 80 500 złotych - na tyle wyceniona jest wersja 1.8 TSI.

REKLAMA

Skoda oferuje również pakiety Smart i Trendy - pierwszy oferowany jest za darmo do wersji wyposażenia Ambition (zawiera m.in. radio, automatyczną klimę czy przyciski na kierownicy).

Przypomnijmy, że nowe Yeti po raz pierwszy oferowane jest w dwóch odmianach - bardziej miejskiej i bardziej do użytku poza ubitymi drogami.

amis

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 37 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij