Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ceny paliw przed Dniem Wszystkich Świętych

Paliwo Statoil DieselGold Paliwo Statoil DieselGold

W tym tygodniu znów niewielkie zmiany w porównaniu z poprzednim. Litr benzyny 95 kosztuje przeciętnie w Polsce 4,56 zł/l, czyli o 2 gr. więcej niż przed tygodniem. Olej napędowy i autogaz (LPG) nie zmieniły swoich przeciętnych cen, które wynoszą odpowiednio 4,35 zł/l i 2,29 zł/l.

W rankingu najtańszych i najdroższych województw w Polsce dla benzyny 95 praktycznie bez zmian od poprzedniego tygodnia. Najmniej zapłacić należy teraz za ten produkt na stacjach w województwie dolnośląskim, zaś najwięcej - w opolskim. Różnica wynosi 27 gr. W przypadku oleju napędowego jest tak samo - najtaniej kosztuje na Dolnym Śląsku, najdrożej w Opolskiem, a różnica to 21 gr. Znacznie węższy przedział cen dotyczy autogazu, województwa "najtańsze" (łódzkie, świętokrzyskie, podlaskie, podkarpackie) od "najdroższego" (zachodniopomorskie) dzieli tylko 7 gr.

Źródło: e-petrol.pl

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Na razie nie jest tragicznie, ale słyszałem, że w przyszłym roku cena ropy i benzyny ma podskoczyć już o 4 gr. :/
  ~Samuraj002, 2010-10-28 19:55:37
 • avatar
  zgłoś
  Końcówka października mija bez większych zmian cen paliw na polskich stacjach, co związane jest z ogólną stabilizacją rynkową. Także w wynikający z Dnia Wszystkich Świętych tzw. długi weekend nie powinno być większych cenowych sensacji.
  auto motor i sport, 2010-10-28 14:08:51
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij