[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ceny paliw - stacje jeszcze bardziej „piątkowe”

Dystrybutor z paliwem

Dla najchętniej kupowanej benzyny 95 jest to wzrost wynoszący 2 gr, zaś cena jest - niestety dla kierowców - rekordowa w 2011 roku. Wynik benzyny 98 jest z kolei wyższy o 4 gr.

Olej napędowy nadal nieubłaganie zbliża się cenowo do benzyny 95 i kosztuje o 2 gr więcej niż przed tygodniem.

W skali kraju różnice cen nie są szczególnie wyraźne, jednak można wskazać regiony odbiegające od średniej w górę oraz w dół. Najdrożej płacą za benzynę mieszkańcy Opolskiego - 5,14 zł/l. Najtańsza benzyna natomiast jest w województwie pomorskim - 5,07. Olej napędowy był też najwyżej wyceniany w województwie opolskim - 5,12 zł/l. Najniżej zaś kosztował w Pomorskiem - 5,00 zł/l.

W przypadku miast wojewódzkich szczególne powody do zadowolenia mieli mieszkańcy Łodzi. Tam benzyna kosztowała 5,04 zł/l. Olej napędowy był za ś w cenie 5,00 zł/l. Najwięcej płacić zaś musieli mieszkańcy Gorzowa Wlkp. - 5,17 zł/l i 5,12 zł/l.

LPG w skali całego kraju było dosyć mocno zróżnicowane. Najtańszy był w Podlaskiem (2,46 zł/l), najdroższy zaś w Zachodniopomorskiem (2,63 zł/l).

Źródło: e-petrol.pl

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij