[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Chevrolet Camaro 50th Anniversary - groźny typ

Chevrolet najpierw będzie oferował wersję specjalną z dwulitrowymi silnikami, a dopiero później wprowadzi 50th Anniversary z topowym silnikiem V8.

Chevrolet Camaro 50th Anniversary Edition

Jubileuszowa wersja Camaro dostała szary lakier nadwozia (Nightfall Gray Metallic) oraz zderzak z szerokimi otworami. Do tego pojawiły się pomarańczowe zaciski hamulców i tylny, delikatny spojler. Na przednim nadkolu widnieje napis "FIFTY".

Niestety Amerykanie nie przedstawiają wnętrza, ale na udostępnionych zdjęciach widać czarne fotele, które prawdopodobnie będą ozdobione pomarańczowymi przeszyciami. W wakacje Chevrolet w USA wprowadzi na rynek wersję 50th Anniversary. Początkowo będzie ona dostępna w wariancie 2LT lub 2SS, zarówno w nadwoziu Coupe i Cabrio. Później do gamy zostanie wprowadzony jubileuszowy wariant 6,2 l V8 o mocy 455 KM i 617 Nm.

REKLAMA

Chevrolet Camaro produkowany jest od 1966 roku z przerwą w latach 2002-2009. Po raz pierwszy zaprezentowano ten model jesienią 1966 roku. Samochód powstał jako odpowiedź koncernu General Motors na Forda Mustanga.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij