Chevrolet Camaro pod choinkę? Za późno…

Chevrolet, Camaro
Chevrolet Camaro Neiman Marcus Edition

Neiman Marcus Christmas Book to coroczny katalog z propozycjami prezentów gwiazdkowych dla bardzo zamożnych klientów. Zawiera setki pomysłów na gwiazdkowe prezenty. W tym roku znalazł się w nim m.in. Chevrolet Camaro w wersji cabrio. A dokładniej 100 egzemplarzy ze specjalnej Neiman Marcus Edition. Każdy z nich zbudowany jest na podstawie wersji SS i napędzany silnikiem V8 o pojemności 6,2 litra (moc 426 KM).

By odróżnić auta ze świątecznego katalogu, Chevrolet przygotował dla wybranej setki specjalny kolor nadwozia i komplet felg z lekkich stopów w rozmiarze 21 cali. W kabinie zobaczymy dwukolorową skórzaną tapicerkę - środek foteli obszyto skórą w kolorze bursztynowym, boczki są czarne, a nić, którą je przeszyto ma kolor czerwony. Czerwona nić znalazła się także na konsoli środkowej, kierownicy i dźwigni zmiany biegów.

Na liście wypoażenia znalazły się jeszcze hamulce Brembo, przednie lampy z LED-owymi pierścieniami, zestaw Bluetooth, czujnik parkowania i sprzęt audio o mocy 245 W.

Auto wyceniono na 75 tysięcy dolarów, a zamówienia można było składać od wczoraj. Biorąc pod uwagę fakt, że w cennikach Chevroleta Camaro bez dachu można znaleźć za 30 tysięcy, a najdroższe wersje kosztują niewiele ponad 40 tysięcy, ciekawi byliśmy czy klienci rzucą się na tak drogą serię limitowaną. Ale na amerykańskiego klienta zawsze można liczyć - zamówienia na wszystkie 100 egzemplarzy przyjęto w ciągu 3 minut od chwili otwarcia linii telefonicznych Neiman Marcus. Oznacza to, że GM wzbogacał się w tempie 2,5 miliona dolarów na minutę.

 

 

 

Zobacz także:
REKLAMA